Oziębienie relacji ze strony dziewczyny na początku związku

wychodzila z inicjatywa, pytala mnie czy widze ze się stara. Było fajnie i nie było to wymuszone a ona sama mówiła ze swietny ze mnie facet. jednoczenie co jakis czas powtarzala, ze boi się uczuc. Zachowywalismy się jak w związku, gdyby pominąć fizyczność. Nie wychodziłem z inicjatywa nawet pocałunku, bo nie chciałem jej odstraszyc szybkością rozwoju tej znajomosci. Sielanka trwala trzy tygodnie, po których dziewczyna powoli, ale systematycznie zaczela się odsuwać.

Witam serdecznie,
nie obwiniałabym żadnej ze stron za taki a nie inny przebieg znajomości. Starał się Pan uszanować decyzję partnerki, która komunikowała obawę przed uczuciami. Dopatrywałabym się tutaj raczej pewnej niedojrzałości, niegotowości do zbudowania trwałej relacji. Związki opierają się na uczuciach, bliskości, fizyczności. Jeśli zaś budzi to lęk, jak zatem rozwijać znajomość?
Życzę powodzenia.
Pozdrawiam.