Pajączki i popękane naczynka oraz nadmierna potliwość po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych

Witam.3 lata temu odstawiłam tabletki antykoncepcyjn.Od tamtej pory pojawiły się pajączki-popękane naczynka.zaczełam się bardzo pocić czy to zima,czy to lato,nawet przy bardzo małym ruchu np.teraz gdy siedzę przy komputerze czuje jak krople potu spływają mi po plecach a jestem w piżamie;szczypanie skóry,dziwny zapach stóp.Wypadające włosy,nadmierne owłosienie na twarzy itd.Trądzik.Miałam robione badania:TSH,usg tarczycy,żelzo,jód i potas.Wszystko w normie.Żaden lekarz nie wie co mi dolega.Pomocy

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest rozszerzenie diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.