Pęcherzyk wielkości 3,4 mm w 7. tygodniu ciąży

Witam, mam pytanie dotyczące ciąży. Ostatni okres miałam 6 kwietnia, ginekolog potwierdził ciąże. Niby dziś zaczyna się 7 tydzien, w czwartek 20.05 byłam na USG pęcherzyka ciążowego nie było jeszcze widać, kazał mi przyjść 21.05 pęcherzyk się pojawił wielkości 3,4 mm . I tutaj mam pytanie, czy powinnoo już bić serduszko? Dodam, że w poprzedniej ciąży serce syna biło już w 5,5 tc. Mam zagrożoną ciąże, w 1/3 odklejona kosmówka dostaję leki duphaston na podczymanie, czy da się z tego wyjść?

Witaminy w ciąży

Aleksander Ropielewski

Przy tak małym zarodku jeszce nie można uwidocznić czynności serca. Trudno mi się wypoiedzieć odnośnie szans na prawidłowy przebieg ciąży, ponieważ mam za mało danych.