Pęknięcie prezerwatywy podczas stosunku i zażycie tabletki awaryjnej

Witam 1.01.2015 około godz. 2 : 00 podczas stosunku z moim chłopakiem pękła nam prezerwatywa. Doszło do stosunku bez zabezpieczenia. Około 15 ; 00 tego samego dnia wzięłam tabletkę "48 po" miesiączkę powinnam mieć około 15 stycznia lecz bardzo często mi się spóźnia... czy mogę by c w ciąży jak to wygląda procentowo...

Lek. Tomasz Budlewski

Ciężko jest określić procent ryzyka ciąży. Coś więcej ewentualnie można byłoby powiedzieć czy było to dni płodne itp. Proponuję udać się do ginekologa, a dla pewności wykonać test ciążowy.