Pęknięte pierścienie włókniste wypukliny

Prosze mi napisac bol mam od 9 dni wbralam zastrzyki olfen milgame 10 bol jest mniejszy dostalam jeszcze dexawen domiesniowo 5 dni rezonans wykazal pekniete pierscienie wlokniste wypukliny modelowanie worka oponowego czy musze poddac sie operacji czy moge rechabilitowac i jeszcze z tym pochodze dostalam tez skierowanie do nurochirurga boje sie za miesiac mam wesele corki nie chce byc kaleka prosze mi odpisac mam 49 lat

Witam. Niestety mało prawdopodobne jest, że tak zaawansowane zmiany cofną sie jedynie pod wpływem rehabilitacji. Operacja powinna odbyć się w trybie planowym i może mieć miejsce po weselu. Proszę nie obawiać się jej skutków - myślę że w opisanej sytuacji jest ona jedynym sposobem na powrót do pełnej sprawności.