Petting, brak kontaktu - czy jest możliwość ciąży?

Witam.
Mam pytanie. Niedawno z moją partnerką uprawialiśmy petting. W tym przypadku polegało to na ocieraniu się naszych miejsc intymnych. Oboje byliśmy w bieliźnie, partnerka była świeżo po okresie, do wytrysku nie doszło.

Czy istnieje możliwość zajścia w ciąże?
Od pewnego czasu moja partnerka ma nagłe omdlenia, bóle brzucha, wymioty...

Dzień dobry!

Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę w taki sposób jest minimalne. Jednak objawy mogą być objawem innej choroby. Dlatego dobrze byłoby udać się do lekarza.

Z poważaniem