Petting i brak okresu przy nieregularnych miesiączkach

Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży jężeli uprawiałam z chłopakiem petting 2 i pół miesiąca temu , później nie było żandego takie zbliżenia gdyż nie jesteśmy razem Ostatni okres miałam 19 marca , i spóźnia mi sie 7 dni . Przez te 7 dni strasznie źle sie czuje kręci mi sie głowie mam zgage czasami czuje kłucie w brzuchu i przez pierwsze dni odczuwałam zmęczenie. Jednak musze zaznaczyć że nigdy nie miałam regularnego okresu było nawet 5 miesięcy przerwy Prosze o odpowiedź gdyż bardzo sie stresuje

Lek. Marta Gryszkiewicz

Ryzyko jest znikome. Jednak dla pewności powinna Pani wykonać test ciążowy.