Pieczenie i swędzenie zmiany na piersi u 20-latka

Mam problem z pewna zmiana na piersi. Dość mocno piecze i swedzi i bardzo boli przy dotyku. Taka samą miałem około pół roku temu, jednak po uzyciu masci sterydowej zaczerwienienie ustąpiło, pozostało tylko zgrubienie pod skórą. Czy to może być rak piersi? czytałem o raku zapalnym piersi, objawy wydają się mi podobne. Jestem mężczyzną, mam 20 lat. przesyłam link do zdjęcia obecnie: http://zapodaj.net/4fcf989f9d609.jpg.html Bardzo proszę o poradę

Lek. Jacek Ławnicki

Witam! Zmiana może mieć podłoże zapalne. Wskazana jest wizyta u lekarza.