Pieczenie rany po usunięciu narośli z uda

Witam, miesiąc temu miała na udzie usuniętą narośl, wszystko się ładnie zagoiło ,po tygodniu zdjęto mi szwy. Od tygodnia zaczerwieniło mi się to i czasami poszczypuje. Od początku używam octenisept, ale to nic nie daje, czy powinnam z tym wybrać się do chirurga? Mam wrażenie,że problem pojawił się w momencie kiedy zrobiło się zimno i zaczęłam chodzić więcej w rajstopach i obcisłych spodniach. Czy to może mieć jakiś wpływ? Pozdrawiam

Witam , trudno jest mi odpowiedzieć na odległość W-wa-Jastrzębia nie widząc pacjentki!!! Proszę zgłosić się do operatora!!! z.żurawski