Pieczenie w pochwie, ból w dole brzucha i krew podczas podcierania

Witam. Potrzebuje pomocy bo juz nie moge wytrzymac z bolu. Zaczelo sie od tego ze palilo i piekło mnie w pochwie, na drugi dzień gdy odawalam mocz a dokladniej gdy juz kończe okropnie ale to okropnie boli mnie w dole brzucha wrecz pali od środka ten bol jest nie do wytrzymania.... Mieszkam w Niemczech ,dzis jest sobota i nie mam mozliwosci isc do lekarza a to tak strasznie boli.... teraz zauwazylam podczas podcierania sie krew i moj mocz zmienil kolor i nadal bardzo boli

Magdalena StusiĹska

Najprawdopodobniej jest to zapalenie pęcherza. Jeżeli jest to możliwe, należy spróbować kupić w aptece tabletki furaginum. Pomóc mogą także herbatki z żurawiną- ale spektakularnego efektu nie będzie. Jak najszybciej proszę skonsultować się z lekarzem!