Piekący ból pod piersią i z tyłu pleców w ciąży

Od kilku dni pod prawa piersią i z tylu pleców odczuwam piekacy bol oraz duży dyskomfort z tym związany nie moge nosić stanikow oraz bluzek gdyż pieczenie momentami jest nie do zniesienia... Brak wysypki oraz zaczerwienienia... Byłam u lekarza który stwierdził ze jest to naturalny objaw ciazy i żebym niczym sie nie przejmowala... Czy ten objaw jest normalny??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Z zamieszczonego opisu wynika, że konsultowała Pani opisany problem z lekarzem ginekologiem, który prowadzi Pani ciążę. Jeśli zatem lekarz nie stwierdził nieprawidłowości, proszę się nie niepokoić.