Pierwsze udane spotkanie a kontakt

Witam mam problem nigdy czegos takiego nie doznalem, mimo swoich lat spotkalem sie z dziewczyna nowo poznana bylo to jedno spotkanie ona sie juz nie odzywa ale spotkanie bylo udane ponad 6 godzin rozmow wesolo milo. Pewnie dla niej to bylo takie spotkanie ale ja nie moge przestac o niej myslec nie wiem czzemu i nie wiem jak sie tego pozbyc bo niestety z nia sie nie zobacze a mnie to juz meczy tydzien dobry , czuje ze mnie to meczy psychicznie. Pilem leki uspokajajace z apteki ale nie pomaga.

Dzień dobry!

Pierwsza randka to bardzo emocjonujące doświadczenie, podobnie jak stan zauroczenia - a tydzień to bardzo krótki czas. Przeżywanie emocji i uczuć jest zdrowe. Zdrowe jest także to, że one trwają. Niestety (albo na szczęście) nie zmienią tego leki uspokajające.

Proszę dać sobie czas i cierpliwie posłuchać i poobserwować siebie. Ma Pan ochotę na kolejne spotkanie z tą dziewczyną. Być może jest możliwe zrobienie czegoś, co zwiększyłoby szansę na kolejną randkę? A jeśli nie - w jaki inny sposób mógłby Pan zaspokoić swoje potrzeby? Może więcej czasu poświęcić sobie i rozwojowi swojemu hobby? A może więcej czasu spędzać z ludźmi, ze znajomymi, spróbować poznać kogoś nowego?
Co lubi Pan robić? Jakie są Pana marzenia? Co chciałby Pan zmienić w swoim życiu?

Zachęcam także do rozważenia podjęcia psychoterapii.

Pozdrawiam!

Witam,

zachęcam Pana do wsparcia psychoterapeuty, żeby mógł się Pan przyjrzeć, co Pana tak zafascynowało w tej kobiecie. Może być to istotne dla zawierania kolejnych znajomości.

Pozdrawiam
Ewa Czernik