Plamienia i powiększona macica a negatywny wynik bHCG

Witam 18 września miałam ostatnio miesiaczke cykle nieregularne 1 listopada miałam plemienia przez 3 dni lekarz podczas badania stwierdził powiększona macice zrobiłam test hcg wynik negatywny. Możliwe ze za wcześnie wykonałam test biorąc pod uwagę że to plaminie implantacyjne? Dodam że od 3 dni mam temperaturę 37, powtórzyć za kilka dni test?

Milena Lubowicz

BhCG jest wiarygodne około 10 dni po zapłodnieniu. Także jeżeli jest prawdopodobieństwo, że poprzednie badanie było zbyt wczesne, to proszę powtórzyć.
Pozdrawiam