Plamienia śródcykliczne i stosowanie Cylest bez uzgodnienia z lekarzem

Witam! Od ok. dwóch lat stosuje tabletki anty. 'Cyprest', dodam, że biorę je bez uzgodnienia z lekarzem, nie miałam żadnych problemów ani skutków ubocznych aż do teraz. Generalnie cały czas mam plamienia międzymiesiączkowe, zwykle gęsta, przeźroczysta wydzielina, ale nie sprawiało mi to jakiegoś problemu.. Natomiast dziś dostałam dość obfitego krwawienia, któremu towarzyszy ból podbrzusza oraz zawroty głowy. Okres zawsze miałam regularnie, ostatnio 10 dni temu. Co to może być?? Dziękuję za odp.

Syosowanie Cyprestu przez tak długi czas jest nie wskazane !!! Tym bardziej bez badania lekarskiego. Należy wykonać test ciążowy ( takie ryzyko teoretycznie istnieje ) i udać się do ginekologa w celu dokładnego kompleksowego badania !!!!!