Plamienie międzymiesiączkowe i negatywne testy ciążowe u 43-latki

witam. Ostatnią miesiączkę miałam 16.10.14 roku. w dniu 5.11.14 roku wystąpiło malutkie krwawienie i trochę brązowego śluzu, widoczny tylko na papierze toaletowym. w dniu 13.11.14 roku wykonałam test ciążowy, następnie w dniu 18.11.14 roku kolejny test ciążowy. Miesiączki nadal nie mam. wyniki testów były negatywne. mam 43 lata. Nie pamiętam kiedy miałam stosunek. miesiączkę mam co 26-28 dni. Mam 43 lata, boję się żeby nie było ciąży. Pozdrawiam.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ryzyko ciąży jest niskie. Należałoby wykonać badania hormonalne. Proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam