Krwawienie z dróg rodnych a brak okresu

Witam. Mam pytanie. 16 października 2014 r miałam miesiączkę. w dniu 5 listopada 2014 roku na papierze toaletowym zauważyłam krew. Nie dostałam jeszcze okresu. Zrobiłam w dniu 13.11.2014 roku test ciążowy. Wynik ujemny. Mam 43 lata. Miesiączki mam co 25-30 dni.

Lek. Tomasz Budlewski

Niestety przedstawia Pani w opisie za mało danych. Kiedy był ostatni stosunek? Jeżeli nadal nie wystąpiło miesięczne krwawienie proponuję zgłosić się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.