Plamienie ze skrzepami a ryzyko ciąży

Witam, mam mały problem 12 stycznia dostałam okres, ale niedawno miałam czerwone plamienie plus skrzep, myślałam ze okres dostałam po prostu wcześniej ale już wiecej sie to nie powtórzyło. Dodam że okres mam regularny co 30-31 dni. I jestem aktywna seksualnie... Czy to może byc Ciąża? Czy po prostu czasem sie tak zdarza? Dodam że jeszcze nie byłam u ginekologa bo troche sie boje. Dziekuje za odpowiedz.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Dodatkowe krwawienie mogło być spowodowane wahaniem poziomu hormonów. Nie można wykluczyć innego podłoża dolegliwości, w tym ciąży. W celu ustalenia przyczyny występujących objawów konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.