Co oznacza brązowe plamienie trwające 1 dzień?

Chciałabym się dowiedzieć co mogło oznaczac w zesz łym tygodniu plamienie brązowe które trwało jeden dzień. Chciłabym dodać,że miesiączkę powinnam dostać wczoraj ,jednakże mam bóle przedmiesiączkowe ,ale nie są one takie mocne jak zawsze. Dziękuję za odpowiedz.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Takie jednodniowe plamienie może mieć związek z wahaniami hormonalnymi. Jeżeli okres będzie się spóźniał warto skorzystać z porady ginekologa. Konieczne jest także wykluczenie ciąży.