PMS przy wysokim poziomie bromergonu

Witam,od kilku lat biorę bromergon na wysoką prolaktynę,do tego mam straszne objawy PMS ,druga faza cyklu jest dla mnie nie do zniesienia fizycznie i psychicznie,wiem że są na to leki Castagnus lub Feminon PMS ,czy mogę wprowadzić taki lek by złagodzić PMS, czy mogę to brać ,przyjmując jednocześnie bromergon? bardzo proszę o pomoc,moja lekarka jest na urlopie a już nie mam siły dłużej czekać ,chciałabym zacząć brać te leki.z góry dziękuje za pomoc,Pozdrawiam.

witam, nie powinno łączyc się podobnie działających leków (a te włąśnie takie są), ew.zwiększa się dawkę stosowanego preparatu, ale to dopiero po kontrolnym stężeniu PRL możnaby ocenić. pozdr