Podczas pettingu miałam wkładkę, czy mogłam zajść w ciążę?

Witam,
jestem dziewicą i uprawiałam z chłopakiem petting. Martwię się, ponieważ ja byłam w majtkach, miałam wkładkę, a on był w kondonie plemnikobójczym, nie doszedł do wytrysku, ale część tej jego wydzieliny zostało u mnie na majtkach, bo kondon pękł od razu. Zmieniłam majtki i wytarłam wydzielinę, zaznaczam, że miałam wkładkę, czy mogłam zajść w ciążę?
Martwię się i nie mam 37 stopni, ale tak 36,8 - od pewnego czasu, ale może dlatego, że dużo leżę w łóżku.
Proszę o odpowiedź to dla mnie ważne.

KOBIETA, 4 LAT ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witamy!
Jeśli nie doszło do kontaktu preejakulatu bezpośrednio z pochwą, to można wykluczyć możliwość zapłodnienia.

Opisane nieznaczne zmiany temperatury ciała nie powinny mieć żadnego znaczenia w opisanej sytuacji.
Redakcja abZdrowie.pl