Podejrzenie Carciroma papillare

Witam , po wykonaniu biopsji tarczycy BAC wynik to :podejrzenie carciroma papillare ,wymiary guzka 5x6x7 mm, wyniki z krwi w porządku tylko anty-tg nieznacznie podwyższone, nie mam więcej chorób, mam 36 lat i staramy się o dziecko , ze względu na bardzo słabe nasienie naszą jedyna drogą do potomstwa będzie in vitro , ginekolog zaleca usunięcie tarczycy dopiero zabieg in vitro, czy ma rację? boję się że nasze starania po operacji przesuną się w czasie... ( jod?)

Lek. Tomasz Budlewski

proponuję kierowac się zaleceniami lekarza ginekologa/endokrynologa.