Podróż i urlop w 5 miesiącu ciąży

We wrześniu będę w piątym miesiącu ciąży. Chcemy się wybrać z mężem gdzieś na wakacje, ale nie wiemy czy lepiej samochodem czy samolotem. Do tego czy ciepłe miejsca takie jak Chorwacja są wskazane. Będę wdzięczna za pomoc.

Aleksander Ropielewski

Wszystko należy robić z głową, jeżeli ciąża przebiega bez powikłań to nie ma przeciwwskazań do podróży zarówno samochodem jak i samolotem. Należy unikać nadmiaru słońca i dbać o dobre nawodnienie i odżywianie.