Podwójne widzenia a oczekiwanie na wizytę u okulisty

Witam. Ostatnio zadałem pytanie , gdyż widze podwójnie tzn, napisy na końcu filmu białe na czarnym tle mi sie tak jakby rozchodzą. Lekarz napisał że to może być niewyrównana wada wzroku. Czy powinienem iść z tym prywatnie czy poczekać na mój termin na kasie chorych który jest za 5 miesięcy? prosze o odpowiedź na moje pytanie

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wizyta prywatna jest wskazana gdy objawy są bardzo dokuczliwe.