Podwyższone limfocyty, granulocyty przy niskim hematokrycie

Witam,niedawno otrzymałam wyniki swojego badania ob i morfologie krwi.Jestem zaniepokojona ,ponieważ limfocyty są podwyższone,granulocyty obniżone granulocyty oraz niski hematokryt.Mam 19 lat,jestem osobą bardzo aktywną fizycznie.Dodam też ,że od 2 miesięcy nie dostaje okresu a zamiast niego pojawia się brązowawy śluz.

Magdalena Mroczek

Obraz morfologii krwi może być spowodowany infekcją wirusową. Może też występować anemia (niski hematokryt). Należy wynik skonsultować z lekarzem rodzinnym, który zaleci dalsze badania lub ewentualnie leczenie.