Podwyższone monocyty i niskie żelaza u grupy pielęgniarek

jesteśmy grupą pielęgniarek.Ostatnio robiłyśmy badania do pracy ,Bardzo dużo z nas ma podwyższone monocyty i niskie żelazo--30-50 Obok mamy pracownie hemodynamicznaą,,,Czemu aż tyle dziewczyn ma takie same odstępstwa w morfologii!

Witam

Ciekawe czy występują też inne wspólne dla kilku sób ojawy. Podwyższone monocyty i obnizone żelazo może towarzyszyć róznym infekcjom. Należy przemysleć ten kierunek. Na myśli przychodzi mi pierwotniak babesia ale trzeba przeanalizować inne mozliwości.