Podwyższony hormon Anti-Tg w czasie ciąży

Chcę zapytać co oznacza podwyższony hormon Anti-Tg (7.47 IU/mL)? Pozostałe wyniki to: FT3 2.72 pg/mL, Anti-TPO 0.64 IU/mL, FT4_6 1.07 ng/dL oraz TSH 1.6922 uIU/mL. Dodam że wynik TSH w czerwcu 2013 był znacząco wyższy a mianowicie 3.0853 uIU/mL. Poza tym jestem w 4 tygodniu ciąży. Czy może to być spowodowane gwałtownym spadkiem oraz podwyższonym Anti-Tg?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Podane wyniki badań mogą sugerować występowanie autoimmunologicznych chorób tarczycy. Proszę udać się do specjalisty endokrynologa, który pokieruje procesem diagnostyczno-leczniczym.