Pogłębiona lordoza szyjna, zmniejszone przestrzenie między C4 i C5

witam.poglębiona lordoza szyjna,zmniejszone przestrzenie miedzy c4 i c5,stłoczone c4 i c5 i przechylone ku przodowi.Jakie są sposoby leczenia ,odprostowania tych kręgów?

Witam,
nie ma zbyt wiele możliwości "odprostowania" kręgów poza ćwiczeniami sportowymi oraz fizjoterapią, terapią manualną. Z pomocą przychodzą fizjoterapeuci. Warto poszukać najlepszych w swojej okolicy.