Pogorszenie widzenia rok po usunięcie zaćmy

Witam Moja mama miala usunieta zacme -okolo rok temu w ramach zabiegu refundowanego przez NFZ. Teraz ponownie zaczynaja pojawiac sie takie same objawy jak prze zabiegiem i dostala od lekarza okulisty skierowanie na ponowny zabieg. Dlaczego tak szybko nastapilo pogorszeni widzenia?

Lek. Tomasz Budlewski

Przyczyn moze być wiele, bez poznania historii medycznej pacjentki cieżko jest coś więcej powiedzieć. Proponuje kierować sie zaleceniami lekarza okulisty.