Pojawienie się zazdrości w 13-letnim związku

jestem w związku z mężem od 13 lat i jestem od pewnego momentu okropnie zazdrosna ,podejrzewam że mąż kogoś ma .co jakiś czas pytam go że niema nikogo ano odpowiada że jest ale zaraz mówi że sama to wymyśliła . mam okropne myśli że mąż mnie opuści bo mówi że go męcze , nie wiem co mam robi ,i jeszcze nieraz rozmawia przez telefon ok,20 minut a zemną pare minut, a jak go pytam z kim rozmawiał to się śmieje i zaraz się denerwóje , a jak dwonie do niego to odrzuca połączenia albo z nerwami ze mną

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Zachowanie Pani męża rzeczywiście utrudnia wyjaśnienie czy ma Pani jakiekolwiek powody do niepokoju. Jedynym wyjściem z sytuacji jest jednak szczera rozmowa z mężem.

Witam, proszę poszukać pomocy dla siebie w tej sytuacji i udać się na spotkanie z psychologiem, gdzie lepiej omówi Pani relację z mężem i dalsze sposoby radzenia sobie. Pozdrawiam serdecznie.