Polip w jamie macicy w wyniku USG ginekologicznego

Robiłam dziś USG ginekologiczne i wyszedł mi polip E 15 mm w jamie macicy. Doktor powiedział, że należy to usunąć. 3 tyg.temu zrobiłam tez cytologię – tu jest wszystko ok. – gr.II. Co powinnam zrobić?

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani,
Powinna Pani uzyskać skierowanie od lekarza prowadzącego do szpitala. Jest to zabieg wykonywany w trybie planowym więc zostanie Pani zapisana na odpowiedni termin.