Polypus glandularis endometrii

Witam mam 56 lat właśnie odebrałam wyniki co one oznaczają polypus glandularis endometrii. endometrium in stadio proliferationis. Endometriosis. Leiomyomata intramuralia 982967/8- orula nobothi colli juteri 982969 ovarium 982970 ovidustus 982971ovarium 982972ovidustus panie doktorze bardzo proszę o odpowiedz \grażyna

Lek. Bartosz Małek

Szanowna Pani Grażyno,
Wynik należy skonsultować z lekarzem prowadzącym, który odniesie go do Pani historii choroby i zdecyduje o ewentualnym dalszym postępowaniu.