Pominięcie dwóch tabletek antykoncepcyjnych a zachowanie ochrony antykoncepcyjnej

Witam zazywam tabletki antykoncepcyjne Atywia zapomniałam zazyc tabletke w czwartym dniu drugiego tygidnia zazyłam ja rownoczesnie z 5 tabletka, jednakznow zapomniałam o tabletce w 7 dniu drogiego tygodnia i zazyłam rownoczesnie z pierwsza z 3 tygodnia dostałam dosc mocnego plamienia czy moja ochrona antykoncepcyjna została zacowana! z góry dziękuje za odpowiedz! Pozdrawiam

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę przyjąć kolejne opakowanie tabletek po kolei, a ochronę będzie można uznać za zachowaną.