Porównanie wyników tomografii komputerowej 61-latki

Witam serdecznie bardzo proszę o interpretację i porównanie dwóch TK mojej mamy. Pierwsza z lutego br druga z listopada b.r - wizytę mam dopiero za 2 tygodnie i wariuję. 1 TK-w segmencie 6 płuca lewego podopłucnowo widoczna zmiana ogniskowa o wymiarach 23x28x20mm niejednorodna, nieco powyżej w szczelinie międzypłatowek P.L. zmiana guzkowa 13x19mm. Obecnie w 2 TK z listopada- w s6 pl- patologiczna masa guzowataśr.<50mm, niedodma płata środkowego PP- JEST GORZEJ CZY LEPIEJ ? BŁAGAM O POMOC.

A jaka była choroba wyjściowa??? Dlaczego sa te zmiany w plucach??? Żada Pani ode mnie odpowiedzi na pytania , których podstaw NIE ZNAM!!! z,z