Powiększone węzły chłonne i gorączka

Mój problem zaczął się od powiększonych węzłów chłonnych po usg okazało się że są wrzecionowate 24mm x 7mm nadobojczykowe nie powiększone. Morfologia z rozmazem ręcznym w granicach normy, rtg klatki piersiowej w normie crp ok. Natomiast martwią mnie stany podgorączkowe. Miałam też robione tsh i usg tarczycy wszystko jest dobrze. Co może być przyczyną tej gorączki boję się że to ziarnica. Często mam też podwyższone ciśnienie. Jakie badania powinnam jeszcze wykonać żeby znaleźć przyczynę.

Lek. Tomasz Budlewski

proponuje udać się do lekarza rodzinnego. po wstępnej diagnostyce będzie można określić odpowiednie dalsze postępowanie