Poziom TSH, glukozy i insuliny a starania o ciążę

Poproszę o interpretację wyników badań, jestem osobą z niedoczynnością tarczycy leczę się od pół roku aktualne tsh 1,5, mam problem z zajściem w ciąż ę; krzywa cukrowa glukoza na czczo 84mg/ml po 1 godz po obciążeniu 75g glukozy 123mg/ml po 2 godz 90mg/ml krzywa insulinowa: insulina na czczo 7,46 mIU/ml 1 godz po obciążeniu 75g glukozy 65,79 mIU/ml 2 godz po obciążeniu 56,5 mIU/ml Proszę o odpowiedz

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższe wyniki mogą wskazywać na insulinooporność proszę udać się do diabetologa.