Prawdopodobieństwo zajścia w ciążę po stosunku w trakcie dni niepłodnych

Witam, chciałam zapytać czy jest jakakolwiek szansa na to, że po odbytym stosunku podczas dni bezpłodności bezwzględnej, przy regularnych cyklach co 29dni, kobieta zajdzie w ciążę? dziękuję za odp!

Lek. Tomasz Budlewski

Jeżeli dni bezwzględnej niepłodności zostały ustalone prawidłowo to prawdopodobieństwo jest niewielkie, aczkolwiek zawsze jakieś istnieje. Proponuję udać się do ginekologa celem potwierdzenia/wykluczenia ciąży.