Prawdopodobieństwo zapłodnienia po pettingu z wytryskiem poza pochwą

Witam. Mam straszne zmartwienie i muszę dostać odpowiedź od kogoś kompetentnego bo w internecie nie ma konkretnych informacji. Otóż chodzi o to że wczoraj tj. 17.11 pieściłam się z chłopakiem, pieścił mnie palcami ale na sam koniec kiedy miałam dość wszedł we mnie na chwilę tylko główką członka bez zabezpieczenia. Od doszedł nieco później poza mną. Czy mogę być w ciąży i jakie jest prawdopodobieństwo ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji istnieje niewielkie ryzyko ciąży. Niemniej jednak warto wykonać test ciążowy po 14 dniach od ryzykownego zachowania.