Problem z chorobą świerzbową u 26-latka

Witam. Mam problem z chorobą świerzbową. Od prawie trzech miesięcy walczymy z pasożytem skóry. Zapisaliśmy się do poradni NFZ, poradziliśmy się lekarza i zapisano nam lek Infecto Scab. To już piąta tura kuracji lekarka powiedziała, że skieruje nas do szpitala następnym razem. Dostosowaliśmy się zaleceń, codzienne pranie i prasowanie odzieży, ręczników, pościeli. Wyrzucone kurtki i płaszcze. Co robić dalej? Kończą się pomysły i siła do walki. Czy Infecto Scab jest rzeczywiście skutecznym lekiem?

To obecnie jeden z najskuteczniejszych preparatów. Mozna spróbować 50% masc Wilkinsona- do wykonania w aptece na rp lekarską. najważniesze, że mają się leczyć jednocześnie wszystkie osoby mieszkające razem. Pozdrawiam