Problem z ciśnieniem a zawroty głowy i napady drgawek

Witam, mam 24 lato ostatnio zauważyłam, że mam problem z ciśnieniem. Mieści się ono w granicach 95/59-110/70 przy pulsie 51-76. Dodam, że ostatnio mam zawroty głowy którym towarzyszą napady drgawek. Czy mam się czym martwić ?

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza rodzinnego . Konieczne jest badanie lekarskie aby móc coś więcej powiedzieć.