Co oznaczają zawroty głowy i drgawki?

Witam mam 28 lat waga 65kg od 6 miesięcy mam co jakis czas zawroty glowy lęk jak bym zaraz miał umrzeć drganie ciała po wypiciu coca coli zawrowy jakos ustepuja ale w nocy czasem mam tak ze lapia mnie drgawki calego ciala lub nóg . Od 2.5 miesiąca bylem w grecji bylem 2 razy w szpitalu z powodu spadku żelaza i zlej diety wirus jelit jakis. Mialem wtedy zawrody glowy scisk jak by caly brzuc jelita caly sie wsysneny do środka to juz przeszlo ale nadal mam te co jakies 2 tyg te zawrody glowy i lek

Lek. Tomasz Budlewski

Konieczne jest badanie lekarskie aby moc się wypowiedzieć . Proponuje zgłosić się do lekarza rodzinnego