Problem z emocjami w związku

jestem z partnerem 8lat,mamy 4letniego synka.wszystko bylo by dobrze gdybym umiala zapomniec co bylo(m.in. klamstwa,palenie marihuany kiedy partner byl sam w domu z dzieckiem,wydawanie naszych pieniedzy na ,,towar,, itd itp). partner probuje cos zmienic, a ja zauwazylam ze podcinam mu skrzydla, mam tyle zalu w sobie ze nawet brudne skarpetki sa dobrym powodem klotni, ja nie panuje juz nad emocjami. 3lata klamstw z jego strony zmienily mnie na gorsze.chce nas ratowac ale jak?jak zmienic siebie?

Witam, uwazam, iz powinna Pani przepracowac swoje emocje w zwiazku z tym czego Pani doswiadczyla w tej relacji z psychoterapeuta, pracujacym z osobami wspoluzaleznionymi w dowolnej poradni zdrowia psychicznego badz gabinecie prywatnym, mysle iz ten rodzaj pracy moglby pomoc uporac sie Pani z trudnymi emocjami jakie zostaly do partnera w zwiazku z jego zapewne licznymi klamstwami w zwiazku z uzaleznieniem od marihuany.Zycze powodzenia w terapi.Pozdrawiam.

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swojej okolicy psychoterapeutę, który zajmuje się terapią par/małżeńską i skorzystać z takiej formy pomocy.