Pogorszenie relacji z partnerem po 3 latach związku

Mam 20 lat, jestem w 3 letnim zwiazku. Przeszlam z moim partnerem przez hazard polaczony z alkoholem. Poswiecilam cala siebie lacznie ze studiami zeby go z tego wyciagnac. Partner poradzil sobie z tym ale we mnie cos peklo. Czesto sie teraz klocimy, rzucamy duzo bolesnych s!slow, podczas zlosci zdarzalo mi sie rowniez podniesc na niego reke. Po kazdej klotni partner obwinia mnie za nia. Czuje sie nic nie warta, biore juz nawet leki na depresje. Jak powrocic do dawnej relacji?

Dzień dobry.

Wydaje się, że opisana historia wywołała w Pani poczucie krzywdy, związane ze wspomnianym poświęceniem się partnerowi i rozwiązaniem jego problemów. Sugerowałbym w tej sytuacji poddanie się wraz z partnerem terapii par, podczas której moglibyście wspólnie "zamknąć" przeszłość i ponownie odnaleźć sens bycia razem.

Pozdrawiam.