Problemy w relacjach z partnerem u 32-latki

Złe relacje z partnerem. Jesteśmy ze soba 2.5 roku stałymi kłótniami i powodami u nas jest byla partnerka mojego partnera.Nie potrafię go zrozumieć on twierdzi ze robi wszystko dla naszego dobra. Z tamta kobieta był związany 10 lat i od tamtej pory pracują ze soba do dzis ona poprostu nim manipuluje a on jej sie słucha gdyz chce miec święty spokój w pracy zrobi wszystko co ona mu rozkaże. JaNiepotrafieTegoogarnąćdla mniejesttoniedozrozumienia.dlaczegoNimTakmanipulujeAzTegocoWiemSzukaSobiPartneRa

Z tego co pani pisze w nagłówku i treści posta wynika, iż pani niezrozumienie tej sytuacji i złe stosunki z partnerem mogą mieć coś wspólnego. W odpowiedzi na pani post nasuwają się pytania. Czy pani ufa partnerowi, czy widzi w nim pani partnera, co pani czuje i potrzebuje. Wieksza świadomość siebie z reguły procentuje większym zaufaniem do siebie i bliskich.

Dzień dobry,

Być może dobrym krokiem będzie skorzystanie z psychoterapii pary ?
Taka forma pomocy jest bardziej dostępna prywatnie niż na NFZ.