Zapytaj lekarza

1 , 0 2 2 , 2 7 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Problemy z budzeniem się w nocy

Witam. Mam nietypowe pytanie. Kiedy zasypiam -nawet bardzo zmęczona i coś zaczyna mi się śnić -wybudzam się z takim uczuciem jakbym podskakiwala, nie mogła złapać oddechu,musiała natychmiast otworzyć oczy. I tak po kilkanaście razy w nocy. Co to może być? Wstałam dziś gorzej zmęczona niż kladlam się spać. Kiedyś zdarzało mi się to raz na parę miesięcy. Dzisiejszej nocy co chwile. To bardzo uciążliwe. Proszę o pomoc.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Rozwój intelektualny dziecka autystycznego

Autyzm to dziecięce zaburzenie rozwojowe. Częściej występuje u chłopców niż u dziewczynek. Sprawdź, co jeszcze warto wiedzieć na temat autyzmu. Obejrzyj film i dowiedz się więcej o rozwoju intelektualnym dziecka z autyzmem.

Dolegliwości mogą wskazywać na kilka chorób. Najlepiej przeprowadzić badanie w ośrodku zajmującym się leczeniem zaburzeń snu. Wskazana jest też konsultacja neurologiczna.
Bardzo pomocna w procesie diagnostyki będzie relacja świadków tj jak Pani zachowuje się podczas snu. O wielu rzeczach może Pani nie-wiedzieć jak np. drgawki, ruchy kończyn, okrzyki, chodzenie, zaburzenia oddychania, bezdech itd

Specjalista w dziedzinie neurologii.
0

Witam Proszę skontaktować się z lekarzem rodzinnym lub lekarzem neurologiem, który zleci odpowiednie badania i będzie mógł postawić diagnozę. Pozdrawiam

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy