Problemy z koncentracją i uczucie przemęczenia po powrocie z pracy

Dzień dobry, Mam 24 lata i wczoraj poraz kolejny pojawił sie podobny schemat mojego dziwnego zachowania. Pracuje 8 godzin przy biurku.Po powrocie do domu nie potrafiłam się skoncentrować na tym co inni do mnie mówia bo tak jak bym to słyszała bardzo cicho nie docierało to do mnie.Po zjedzeniu posiłku przysnełam aż na 13 godzin i obudziłam się dopiero dziś. Czuje się trochę przemęczona ale nie wiem czym.Nie mam żadnych obowiązków oprócz pracy i 40min fitnessu prawie codziennie.

Witam,
Proponuję zacząć od wizyty u lekarza rodzinnego - niech Panią osłucha, opuka, zważy i zajrzy w oczy a potem skieruje na komplet badań (morfologia, cukier, itd) - tak dla sprawdzenia, czy nie przyplątuje się do Pani jakaś choroba.
Jeżeli wyniki będą w normie to może warto zastanowić się, co takiego dzieje się w Pani życiu, że lepiej je przespać. Co się dzieje w pracy? Lubi Pani ją? Czuje się Pani tam dobrze? Co dzieje się w domu? Jest tak jak oczekiwałaby Pani tego?
Jeżeli dojdzie Pani do wniosku, że jest coś w Pani życiu, z czym Pani niewygodnie to wówczas rozpocznie Pani dalsze poszukiwania.

Pozdrawiam
Artur Brzeziński

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza