Problemy z potencją po informacji o zostaniu ojcem

Witam, Proszę o pomoc, od czasu kiedy dowiedziałem się, że zostanę ojcem mam duże problemy z potencją. Skąd się to wzięło i co z tym zrobić?

Dzień dobry,

Prawdopodobnie może to być reakcja lękowa na wiadomość, że będzie Pan ojcem - jak rozumiem, zdaje sobie Pan sprawę, że Pańskie życie (i partnerki) właśnie uległo zmianie, z którą wiąże się odpowiedzialność za życie i zdrowie drugiej osoby.

Pozdrawiam.