Problemy z samoakceptacją po urodzeniu dziecka

odkad urodziłam dziecko nie moge na siebie patrzec przed ciaza lubiałam sie malowac ładnie ubierac nosic szpilki a teraz co bym nie załozyła to i tak czuje sie zle chociarz najlepiej czuje sie w dresach bo bo nawet jak sie ładnie ubiore to wydaje mi sie ze wygladam gorzej normalnie zyc mi sie odechciewa mam 170 wzrostu i waze 63 kg
KOBIETA ponad rok temu

Witaj,
Czy to jest twoje subiektywne odczucie, czy również otoczenie tak cię ocenia?
Czy twoim jedynym problemem stal się twój wygląd i waga ciała ?
Czy nie masz ochoty na kontakty z innymi ?
Nie radzisz sobie z emocjami ?
To poważny problem,finałem mogą być zaburzenia w odżywianiu.
Chyba powinnaś zgłosić się na terapię.
Pozdrawiam
Dorota Kotarska