Problemy z wybudzaniem

WitamChciałbym się spytać do kogo się wybrać gdyż mam poważne problemy ze spaniem tzn z budzeniem. Jak mam ten problem rozwiązać czasami potrzebuje 8 h spania a nie raz choć nie jestem zmęczony 12-14 godzin. Co robić ??

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Proszę skonsultować się z lekarzem POZ, który zbierze wywiad, zbada Pana oraz zleci podstawowe badania. Umożliwi to określenie czy problemy ze snem nie są wynikiem schorzeń ogólnoustrojowych.