Problemy z wypróżnianiem u 6-tygodniowego niemowlaka

witam;) mam 6 tygodniową córeczkę kramie ją mlekiem be bilonem pepti ma często problemy z wypróżnianiem czasami połowę dnia się wyciska widać że dużo bólu ją to kosztuje ;( lekarz polecił mi espumisan i probiotyk . zastanawia mnie co może być tego przyczyną skoro je cały czas to samo.czy mogę jej jakoś pomoc?kupki robi zazwyczaj codzienni jedną lekarz mówi że to wystarczy ale czy to normalne że musi tak cierpieć ?zgnam jej nóżki , masuje brzuszek . kładę na brzuchu ale to chyba na nic :(

Pani córka ma problem z zaburzeniami w obrębie błony śluzowej jelit. Może to być stan zapalny, mogą być zaburzenia flory jelitowej i infekcja, może być też nadmierne namnażanie grzybów z gatunku Candida. To wszystko może zaburzać pracę jelit bardzo poważnie. Z problemem tym bezpośrednio związane są : problemy ze stolcem, kolki i reakcje alergiczne. Trzeba jak najszybciej zrobić diagnostykę, która pokaże jednoznacznie co dzieje z błoną śluzową i jakiego typu mamy wyjściowo problem. To pozwoli błyskawicznie pomóc dziecku. Terapia probiotykowa jest bazą !!! ale trzeba dokładnie określić jakiego typu jest zaburzenie i wtedy dobrać bardzo indywidualnie terapeutyczne probiotyki.
Zapraszam na konsultację. Zawsze istnieje też możliwość wstępnej konsultacji telefonicznej (601614514).