Problemy z zaparciami i siedzącym trybem życia

Witam.Miałem problemy z zaparciami i siedzącym trybem życia. Hemoroidy zawsze pojawiały się na chwilę i nigdy nie były bardzo dokuczliwe. 3 dni temu pojawił się hemoroid zewnętrzny (ból i swędzenie przeszedł po zastosowaniu Procto Hemolanu) oraz krwawienie (boli tylko przy podcieraniu) z odbytu. Jest dokuczliwe i brudzi mi majtki (efekt miesiączki u kobiety). Wiem, że powinienem pójść do lekarza jednak nie mam takiej możliwości w przeciągu kilku dni. Proszę o poradę jak to krwawienie zatrzymać.

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza, bez badania lekarskiego nie można nic więcej powiedzieć.